• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Netradicinės pamokos renginyje „Verslas veža“

Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos 7b, 8a, 8b ir 9a klasių mokiniai, lydimi klasių auklėtojų Rasos Žutautienės, Lianos Liubienės ir mokytojų Laimos Baltrukonienės, Dalios Krauzienės, dalyvavo nemokame renginyje „Verslas veža“, balandžio 30 d. vykusiame Klaipėdoje, Švyturio arenoje.

„Verslas veža“ – verslumo skatinimo renginių ciklas, kurio pagrindinis tikslas – įtraukti, paskatinti ir įkvėpti jaunus, ambicingus šalies žmones geraisiais verslo srities pavyzdžiais. „Verslas veža“ – tai galimybė savo kelio ieškančiam, apie ateitį galvojančiam jaunuoliui sužinoti, kaip su verslu susijusią idėją ilgainiui paversti užtikrinta realybe.

Renginio metu pranešimus skaitė verslininkas, muzikantas Vytautas Medineckas-Ironvytas, „ZIP FM“ radijo laidų kūrėja ir vedėja Simona Albavičiūtė-Bandita, muzikantas, menų fabriko Loftas įkūrėjas Viktoras Diawara, apyrankių „Shkertik“ kūrėjas Tautvydas Kalvaitis ir daug kitų, dėmesio vertų, pranešėjų.

„Verslas veža“ metu vyko loterija, kurioje vienas iš dalyvių turėjo galimybę laimėti planšetinį kompiuterį.

Klasių auklėtojos ir renginyje dalyvavusios mokytojos pastebėjo, kad dalyvavimas tokiuose renginiuose padeda mokiniams pamatyti įvairias verslo pasaulio puses ir suprasti mokykloje praleisto laiko ir gautų žinių prasmę.

„Kai žmonės dalijasi savo asmenine verslo patirtimi su moksleiviais, moksleiviai mato, kad verslo galimybės ne visada priklauso nuo akademinių kvalifikacijų. Tai padeda jiems suprasti, kad svarbiausia yra ne galutiniai jų įvertinimai, o įgūdžiai ir sugebėjimas pritaikyti savo žinias. Mes žavimės tais žmonėmis, kurie negaili laiko ir energijos tam, kad pasidalytų didžiausiu savo turtu – patirtimi.  Dalyvavimas renginiuose, bendravimas su mokiniais už klasės ribų padeda mums geriau pažinti savo mokinius, užmegzti su jais kontaktą,“- teigė mokytojai.

Karjeros koordinatorė Dalia Krauzienė,

 

Lankytojų skaitiklis