• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Susitikimas su Jėzuitų ordino vienuoliu Vaidu Lukoševičiumi

Popiežius Pranciškus šiuos metus paskelbė Pašvęstojo gyvenimo metais. Pašvęstasis gyvenimas tęsia Jėzaus veikimą pasaulyje ir yra pranašiškas būsimojo gyvenimo liudijimas visiems tikintiesiems. Kad geriau suprastume pašvęstojo gyvenimo svarbą krikščionių bendruomenei, bendradarbiaudami su Katedros klebonu Domu Gatautu, į mokyklą pasikvietėme Jėzuitų ordino (Jėzaus draugija) Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero bažnyčios rektorių, tėvą Vaidą Lukoševičių.

Vaidas Lukoševičius susitiko su 5-8 klasių mokinių grupėmis ir papasakojo apie savo tarnystę Dievui ir artimui. Visus sujaudino pasakojimas apie jo socialinę veiklą Moldovoje, darbą su gatvės vaikais. Taip pat vienuolis susitiko ir nuoširdžiai bendravo su mokytojų kolektyvu.

Manau, kad kiekvienas susimąstėme apie šios tarnystės vertingumą, Kristaus sekimo ženklą, kurio šiandien visiems reikia.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė

 

Lankytojų skaitiklis