• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Rajoninė viktorina „Per žemę paukščio sparnais“

Balandžio 20 d. Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos ketvirtokų komanda dalyvavo tradicinėje rajoninėje viktorinoje „Per žemę paukščio sparnais“, skirtoje Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Renginys vyko Žemaitės dramos teatre.

Mūsų mokyklos mokiniai varžėsi su Eigirdžių pagrindinės mokyklos komanda. Komandos turėjo paruošti prisistatymą, sugalvoti klausimus, pristatyti sukurtą ekologinį modelį, paruošti palinkėjimą – siurprizą priešininkų komandai. Kadangi dalyvavo drąsūs, kūrybingi, sumanūs mokiniai, tai šventėje netrūko puikių pasirodymų ir išmonės. Vertinimo komisija pasidžiaugė mokinių žiniomis ir kūrybiškumu. Komandos apdovanotos padėkos raštais ir prizais. Nuotaika buvo puiki, nes nugalėjo draugystė.

Mokyklos komandą ruošė pradinių klasių mokytojos: S. Norkuvienė, J. Jasevičienė, A. Bagužienė.

„Bendraminčių“ narės Deimantė ir Ignė

 

Lankytojų skaitiklis