• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Mokslinė mokinių konferencija „Tolerantiška mokykla – saugi visuomenė“

Balandžio 16 d. Klaipėdos universitete vyko tęstinė mokslinė mokinių konferencija „Tolerantiška mokykla – saugi visuomenė“. Konferenciją surengė Pedagogikos fakulteto Socialinės pedagogikos ir katechetikos katedra, Klaipėdos miesto savivaldybės administracija bei asociacija „Vakarų Lietuvos tėvų forumas“.

Konferencijoje dalyvavo mūsų mokyklos 7b klasės mokinė Kotryna Dacytė. Mokslinėje konferencijoje atstovauti mokyklą Kotryna vertino, kaip didelį iššūkį ir garbę. Ji skaitė pranešimą „Mokinių savijautą sąlygojantys veiksniai bendrojo lavinimo mokykloje“. Mokinę skaityti pranešimą parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui, tikybos mokytoja metodininkė Jadvyga Dapšienė.

Konferencijos metu susirinkusius moksleivius sveikino Klaipėdos universiteto Studijų prorektorius prof. dr. K. Dučinskas, Pedagogikos fakulteto dekanas doc. dr. P. Žakaitis, Socialinės pedagogikos ir katechetikos katedros vedėja prof. dr. I. Klanienė. O studentai mokinius pasveikino sukurtu „flash mob“ šokiu. Trumpą pranešimą apie toleranciją parengė aktorė, dėstytoja Virginija Kochanskytė, UNICEF geros valios ambasadorė, kuri pasidalino UNISEF misijos Tanzanijoje patirtimi.

Mokiniai iš Klaipėdos, Kretingos, Šilutės, Gargždų, Pagėgių, Mažeikių ir mūsų Kotryna Dacytė iš Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos skaitė pranešimus, visą dieną dirbo sekcijose, aptarė tolerancijos ir pagarbos, saugios aplinkos, mokyklos bendruomenės kultūros aspektus, bendražmogiškųjų vertybių raišką mokinių bendravimo kontekste. Iš viso buvo pristatyti 35 mokinių pranešimai. Mokinių pranešimus vertino kompetetinga komisija, kurią sudarė universiteto dėstytojai, Tėvų forumo, Klaipėdos miesto jaunimo reikalų bei policijos atstovai ir kt.

Konferencijos pabaigoje apdovanoti visi pranešėjai bei moksliškiausi, geriausi pranešimai. Mūsų mokykla buvo apdovanota ne tik padėka už aktyvų dalyvavimą siekiant bendro tikslo – tolerantiškos mokyklos ir saugios visuomenės, padėka už skaitytą pranešimą, bet ir už GERIAUSIĄ JAUNESNIŲJŲ DALYVIŲ mokslinį pranešimą.

Džiaugiamės, didžiuojamės ir nuoširdžiai sveikiname mūsų mokyklos mokinę Kotryną Dacytę, kuri puikiai atstovavo mokyklą.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis