• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Matematikos ir informacinių technologijų dienos

Kovo 23-26 dienomis mokykloje vyko matematikos ir informacinių technologijų dienos. Pirmadienį antrame aukšte surengta piešinių paroda „Kas yra milijonas...“. Mokytoja S. Kazokevičienė vedė atviras IT pamokas.

Antradienį skaitykloje veikė paroda „Matematikos vadovėliai“, vyko renginys mokytojams „Matematika ir IT linksmai“, kurį organizavo mokytojos R. Žutautienė ir A. Streckienė su 5b klasės mokiniais.

Trečiadienis buvo skirtas IT renginiams. Mokytojos S. Kazokevičienė ir L. Liubienė organizavo konkursą 5-6 klasių mokiniams „Greitas teksto rinkimas“. Nugalėtojais tapo: Tadas Serva (5a klasė, I-a vieta), Ina Stangevičiūtė (5 b klasė, II-a vieta) ir Akvilė Gedvilaitė (5 b klasė, III-a vieta).

9-10 klasių mokiniai dalyvavo konkurse „Išmanioji diena“ Geriausiai pasirodė: Ieva Raibužytė (10a klasė), Antanas Banys (9a klasė) ir Tomas Martinkus (10a klasė).

Ketvirtadienį mokykloje vyko netradicinės matematikos ir IT pamokos. Mokytojai stengėsi parodyti, kad tikslieji mokslai nėra vien nuobodžios taisyklės ir griežti skaičiai. Matematikos ir IT mokytojai klasėse vedė įvairias viktorinas, žaidimus „Taip ir ne“, „Proto mūšis“, piešė mandalą.

Puikiai pavykusiais renginiais džiaugėsi ir mokytojai, ir mokiniai. Tiksliųjų mokslų dienos paįvairino ugdymo procesą, mokiniai dar labiau buvo skatinami mąstyti.

Tiksliųjų mokslų metodinės grupės pirmininkė A. Streckienė

 

Lankytojų skaitiklis