• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Po kūrėjo delnu..“

2015 m. balandžio 8-9 dienomis Kaune vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada. Olimpiados tema buvo: „Po kūrėjo delnu...“, tad iš visos šalies į Kauną sugužėję talentingiausi mokiniai dvi dienas dirbo ir pristatinėjo savo darbus, stengdamiesi pademonstruoti išradingumą bei įprasminti jiems pasiūlytą temą.

Šiais metais, laimėjęs rajoninę mokinių technologijų olimpiadą, į Kauną buvo deleguotas mūsų mokyklos dešimtos klasės mokinys Tomas Martinkus su savo darbo vadovais, technologijų mokytojais J. Martinkiene ir R. Enkumi. Olimpiados metu reikėjo pristatyti savo sukurtą namų darbą „Ikaro skrydis“ ir per 4 val. sukurti interjero detalę iš pateiktų medžiagų poilsio kambariui.

Tomui sekėsi gerai, jo namų darbas „Ikaro skrydis“ buvo nominuotas kaip inovatyviausias ir funkcionaliausias olimpiados darbas.

„Kūrybai reikia kantrybės, be jos nieko nepasiekiama“ (N.Gogolis). Džiugu, kad jaunų žmonių tarpe atsiranda kantrių, kūrybiškų ir užsibrėžto tikslo besiekiančių.

Technologijų mokytoja metodininkė J. Martinkienė

 

Lankytojų skaitiklis