• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Profesinis veiklinimas

Balandžio 9 d. 8c klasės mokiniai, lydimi klasės auklėtojos Vytautos Nekrašienės ir mokyklos karjeros koordinatorės Dalios Krauzienės, lankėsi Šiauliuose. Mokiniai dalyvavo patyriminiame vizite UAB „Laurema“.

Šios įmonės pagrindinė veiklos sritis – šilkografinė spauda, siūlo unikalias ir išskirtines idėjas, kaip pritaikyti šilkografinę spaudą gaminių dekoravimui (audinių, medžio, metalo, plastiko paviršiams).

Vaikai pamatė, kaip UAB „Laurema“ gamina lipdukus tekstilei (transferus), laikinas tatuiruotes, paprastus lipdukus,dekoles. Taip pat susipažino su įmonės teikiamomis paslaugomis: tiesioginiu marginimu (šilkografija), dizainu, siuvimu. Aistė Bukinaitė, Indrė Kaubrytė, Iveta Galminaitė ir dar keletas mokinių patys pagamino šilkografijos būdu įmonės emblemą.

Remdama ekologines idėjas, Oeko-Tex® 100 standartu sertifikuotų lipdukų tekstilei gamyboje UAB „Laurema“ naudoja ekologiškus vandeninius dažus.

Mokiniai suprato, kad UAB „Laurema“ gamybiniuose procesuose didelis dėmesys skiriamas kokybės kontrolei, todėl produktų ir paslaugų kokybe pasitiki Lietuvos, Latvijos, Estijos, Danijos, Švedijos, Didžiosios Britanijos, Italijos, Šveicarijos, Rusijos įmonės.

UAB „Laurema“ yra Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Šiaulių pramonininkų asociacijos narė.

Vaikai, išbandę savo jėgas gamybiniuose procesuose, susipažinę su įvairiomis įmonės profesijomis, atsipalaidavo sporto ir pramogų komplekse „Impulsas“ ir Šiaulių „Akropolyje“.

Patyriminis vizitas buvo finansuojamas ugdymo karjerai projekto „Mukis“ lėšomis.

Karjeros koordinatorė Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis