• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Margučių varžytuvės

Gražiausia pavasario šventė – šv. Velykos. Su Velykų šventėmis susiję daugybė lietuvių liaudies papročių ir tradicijų: kiaušinių marginimas ir daužymas, jų ridinėjimas, lalavimas, supimas, įvairūs spėjimai ir būrimai.
Pasidžiaugti šia švente į mokyklos aktų salę sugužėjo 1a ir 1b, 3b klasės mokiniai su mokytojomis D. Riškiene ir E.Kavaliauskiene. Turėjome ir svečių. Svečiavosi darželio „Saulutė“ auklėtiniai su auklėtojomis. Trečiokai tarė sveikinimo žodį ir pakvietė visus į MARGUČIŲ VARŽYTUVES. Lenktyniavo net penkios komandos. Salėje aidėjo džiaugsmingi, pergalingi vaikų šūksniai. Plojimais buvo pagerbiama laimėjusi komanda. Šventės pabaigoje visi šoko draugystės šokį GUMINIS MEŠKIUKAS. Velykų kiškis padėkojo už turiningai praleistą laiką ir apdovanojo vaikučius „Velykiniais kiškio pyragėliais“.

Pradinių klasių mokytoja I. Bugelienė

 

Lankytojų skaitiklis