• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Superklasės“ konkursas „Atžalyne“

Telšių „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje vyko „Superklasės“ konkursas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25 – mečiui paminėti. Jo tikslas – skatinti mokinių iniciatyvą netradiciškai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės 25-metį bei ugdyti jų kūrybiškumą, asmenines, komunikavimo, pilietines ir kt. kompetencijas.

Mintis surengti šį konkursą kilo direktoriaus pavaduotojai ugdymui Jadvygai Dapšienei. Šiai idėjai pritarė ir renginį padėjo organizuoti Mokinių taryba, klasių vadovai, muzikos mokytojai Laima Petrulaitienė ir Gintaras Vaitkaitis, šokio mokytoja Dinara Dacienė, Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Asta Fabijonavičiūtė.

Konkursas buvo vykdomas 2015 m. vasario - kovo mėn. Jame dalyvavo 5-8 klasės, kurios varžėsi dėl pagrindinio „Superklasės” prizo – ekskursijos. Kiekviena klasė, bendradarbiaudama su muzikos ir šokio mokytojais, paruošė dainą apie tėvynę, pristatė klasės talentus, padovanojo kūrybišką dovaną priešininkų komandai. Dalyvavo mokyklos provokacijose, kur buvo tikrinamas mokinių pilietiškumas, atsakingumas, geranoriškumas. Komandos savo jėgas išbandė sportinėse rungtyse, o kapitonai - tik kapitonams skirtose rungtyse. Klasių komandas vertino mokyklos sudaryta komisija. Taip pat komandas vertino sirgaliai, kurių balsas galėjo būti ir lemiamas.

Finalinis renginys įvyko kovo 27 d. „Superklasės“ titulą pelnė 8b klasė (vadovė Liana Liubienė). Dalyvavusioms klasėms mokyklos direktorius Vytautas Vaitkus įteikė padėkos raštus ir mini saldžias dovanėles, o „Superklasės“ titulą pelniusiai 8b klasei dovaną – kelionės kelialapį 100 km atstumu nuo mokyklos. Konkurso organizatoriai džiaugiasi, kad šis konkursas buvo labai populiarus mokyklos bendruomenėje, mokiniai noriai jame dalyvavo, buvo išradingi, kūrybiški ir padovanojo daug gerų emocijų bei nuoširdžių šypsenų.

Konkursą vedė muzikos mokytojas Gintaras Vaitkaitis, jam talkino Žemaitijos kolegijos studentė Ingrida Norkutė.

„Bendraminčių” informacija

 

Lankytojų skaitiklis