• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Super klasė“

Kovo 6 dieną vyko antrasis „SUPER KLASĖS”pusfinalis, kuriame kovojo 7a, 7b, 8a, 8b, 8c klasės dėl vietos finale. Renginį vedė „Žemaitijos” kolegijos studentė Ingrida Norkutė ir muzikos mokytojas Gintaras Vaitkaitis.

Buvo keturi etapai: klasės daina, talento rungtis, kapitono rungtis, sportinė rungtis. Kiekvienai klasei buvo paruošta ir provokacija. Komisijoje buvo direktoriaus pavaduotoja Jadvyga Dapšienė, mokyklos psichologė Ramunė Kniukštaitė ir anglų kalbos mokytoja Lina Trepkevičienė. Kova buvo labai atkakli, bet daugiausiai širdučių ir žiūrovų simpatijų sulaukė 8c klasė (vadovė Vytauta Nekrašienė) ir 8b klasė (vadovė Liana Liubienė). Šios klasės kovo 27 dieną varžysis su 6a ir 6b klasėmis dėl „SUPER KLASĖS” TITULO.

„Bendraminčių” būrelio narės Agota Beresnevičiūtė ir Irmina Lukošiutė 

 

Lankytojų skaitiklis