• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Graži draugystė

Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos pradinukai ir jų mokytojos gražiai bendradarbiauja su kaiminystėje esančiomis „Naujamiesčio“ mokykla ir lopšeliu – darželiu „Saulute“. Lietuvos nepriklausomybės 25 – mečio proga 3a klasės mokiniai ir jų mokytoja Irma Klaišytė svečiavosi Telšių „Naujamiesčio“ mokykloje ir padovanojo savo klasėje nupintas trispalves apyrankes.

O 3b klasės mokiniai ir jų mokytoja Irena Bugelienė bei muzikos mokytoja Laima Petrulaitienė lankėsi lopšelyje – darželyje „Saulutė“. Vaikai ne tik apsikeitė dovanėlėmis, bet ir smagiai bendravo, dainavo dainas apie Lietuvą, šoko ratelius, kartu fotografavosi. Buvo jauki, graži ir pilna malonių įspūdžių šventė tiek „Naujamiesčio“ mokykloje, tiek lopšelyje - darželyje „Saulutė“. Džiaugiamės, kad ir mums teko joje sudalyvauti.

„Bendraminčių“ narės Ignė, Deimantė ir Romena

 

Lankytojų skaitiklis