• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Laiškas žemei

Kovo 20 – oji Žemės diena. Lieplaukės skyriaus pradinukai ir priešmokyklinės mišrios grupės vaikai šią dieną paminėjo atlikdami šias veiklas: „Žemės laiškas žmogui“, „Ąžuoliuko puošyba“, „Vasaros pieva“, „Gandrų belaukiant“.

Ryte vaikai žiūrėjo dokumentinį filmą „Žemės laiškas žmogui“. Pertraukų metu vaikai vėrė karolius iš žemės teikiančių gėrybių (šermukšnių, pupų, žirnių), kuriais papuošė prie mokyklos dar pavasariui besiruošiantį ąžuoliuką. Dailės – technologijų veiklą mokiniai ir mažieji jų draugai skyrė popierinių gėlių ir miško gyvūnėlių gamybai, panaudodami juos „Vasaros pievos“ įrengimui. Po pamokų vaikai su mokytojom papuošė mokyklėlės langus pavasarį kviečiančiais paukšteliais bei drugeliais, indeliuose sodino Velykinę žolytę, artėjančioms šv. Velykoms bei Gandrų sugrįžtuvėms (Gandrinės kovo 25 d.).

Mokyklėlėje pakabinome vaikų piešinius, skirtus Žemės dienai.

Mokytojos Aušra Gumuliauskienė ir Sigita Račkauskienė

 

Lankytojų skaitiklis