• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Regbio varžybos

Nuo šių metų vasario mėnesio mūsų mokyklos pirmokai įsijungė į projekto „Bandyk. Žaisk. Pasilik“ veiklą. Pirmokai mokosi žaisti regbį. Ši sporto šaka šiuo metu labai populiarėja Lietuvoje, tai ir mūsų mokyklos mokinukai nenori atsilikti. Kas antrą savaitę iš Šiaulių regbio mokyklos atvažiuoja treneris, kuris mus moko žaidimo „paslapčių“. Jau šiek tiek pramokome ir kovo 18 dieną dalyvavome Telšių regiono pradinukų regbio varžybose.
Varžybos vyko Telšių sporto ir rekreacijos centro salėje. Dalyvavo 7-nios komandos. Kartu ir rungtyniavome, ir mokėmės. Manome, kad mums sekėsi puikia i- nors prizinių vietų nelaimėjome, bet ir paskutiniai nelikome. Gavome dovanų (du regbio kamuolius, diržų ir juostelių komplektus treniruotėms, kalendorių), vaišių (picų, sūrelių) ir linksmi sugrįžome į mokyklą.

Komandos vadovė vyr. mokytoja Eugenija Kavaliauskienė

 

Lankytojų skaitiklis