• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Laiškas Lietuvai

Šiemet sukanka 25 metai, kai atkurta Lietuvos Nepriklausomybė. Kovo 11 dieną visoje Lietuvoje vyko šventiniai minėjimai, koncertai ir kitokie renginiai. Ta proga ir mūsų „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje, kovo 10 dieną, vyko šventė.

Pirmos pamokos pradžioje mes klasėse sugiedojome Lietuvos himną. Kiekviena klasė turėjo sukurti ir parašyti laišką, skirtą Lietuvai. Juos pritvirtinome prie žalios, geltonos ar raudonos spalvos helio balionų. Per antrą pamoką išėjome į mokyklos kiemą „išsiųsti“ laiškų. Pirmiausia sustojome į ratą ir padainavome dainą „Mano vardas – Lietuva“. Paskui suėjome į rato vidurį ir į dangų paleidome balionus. Jie kilo aukštai, aukštai... O mes, „išsiuntę“ laiškus, grįžome į klases.

Šia gražia akcija mes parodėme, jog mylime savo tėvynę Lietuvą.

4b klasės mokinė Ema Ežerskytė

 

Lankytojų skaitiklis