• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„LitGRID“ rašinių konkurso rezultatai

Sausio mėnesį visi mūsų mokyklos septintokai, paraginti lietuvių kalbos mokytojos Jūratės Šliažienės, dalyvavo rašinių konkurse „Mano regionas: kokią svajonių ateitį jam sukurčiau?“

Konkursą organizavo įmonė „LitGRID“, viena iš didžiųjų Lietuvos energetikos sektoriaus įmonių.

Septintokai, dalyvaudami jame, turėjo galimybę pasvajoti apie savo gimtojo Telšių miesto ir Žemaitijos regiono ateitį: kokią regiono viziją jie norėtų sukurti, kokias veiklas siūlytų vystyti, kokia kryptimi skatintų jį tobulėti.

Trys geriausiai parašyti darbai buvo išsiųsti į respublikinį turą. Paskelbus konkurso rezultatus sužinota, kad jų autorės – Kotryna Beržinytė (7a kl.), Justė Bružaitė (7b kl.), Kotryna Dacytė (7b kl.) – apdovanotos įmonės „LitGRID“ generalinio direktoriaus D. Virbicko padėkomis ir puikiomis suomių rašytojos S. Simukkos knygomis „Raudona kaip kraujas“.

 

Lankytojų skaitiklis