• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Kaziuko šventė”

Kaip ir kiekvienais metais mūsų mokykloje yra organizuojama tradicinė „Kaziuko šventė”. Šiemet ji skirta Etnografinių regioninių metų paminėjimui. Tądien pradinių klasių mokiniai pamokų neturėjo ir visą pusdienį dalyvavo įvairiose veiklose. Programą parengė pradinių klasių mokytojos Eugenija Kavaliauskienė ir Regina Stulpinienė.

Visi pradinukai kūrė plakatus ir reklamas, kuriomis papuošė „Kaziuko mugę”. Aktų salėje žaidė įvairius žaidimus, šoko ratelius bei dainavo liaudiškas dainas. Liaudiškos dainos skambėjo ir pirmo aukšto fojė, kurias atliko mūsų mokyklos mokiniai ir muzikos mokytojas Gintaras Vaitkaitis. Kviesliai iš 1a ir 2 c klasės kartu su muzikos mokytoja Laima Petrulaitiene pakvietė visą mokyklos bendruomenę į tradicinį turgų. „Kaziuko mugėje” prekiavo ir mokėsi verslumo 1-6 klasių mokiniai.

„Bendraminčių” informacija

 

Lankytojų skaitiklis