• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Mokyklinis konkursas „Super klasė”

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jadvygos Dapšienės ir mokinių tarybos iniciatyva mokykloje organizuojamas konkursas „Super klasė”, skirtas Lietuvos nepriklausomybės 25 – mečiui paminėti. Konkurso tikslas yra skatinti mokinių iniciatyvą netradiciškai paminėti Lietuvos nepriklausomybės 25-metį bei ugdyti jų kūrybiškumą, asmenines, komunikavimo, pilietines ir kt. kompetencijas.

Konkursas vykdomas nuo 2015 m. vasario 13 d. iki kovo 6 d. Jame dalyvauja 5-8 klasės ir varžosi dėl pagrindinio „Super klasės” prizo – ekskursijos. Kiekviena klasė, bendradarbiaudama su muzikos ir šokio mokytojais, paruošia dainą apie tėvynę, pristato klasės talentą, padovanoja kūrybišką dovaną priešininkų komandai. Kiekvienai klasei yra paruošiama provokacija. Komandos savo jėgas išbando sportinėse rungtyse, o kapitonai - tik kapitonams skirtose rungtyse. Komandas vertina mokyklos direktorius Vytautas Vaitkus, pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė, mokytoja Lina Trepkevičienė. Taip pat komandas vertina sirgaliai, kurių balsas gali būti lemiamas. Konkurso vedėjas yra muzikos mokytojas Gintaras Vaitkaitis, jam talkina Žemaitijos kolegijos studentai.

I etapas tarp 5-6 klasių įvyko vasario 13 d. 6a ir 6b klasės surinko vienodą balų skaičių ir abi komandos pateko į finalą, kuris vyks kovo 6 d. Vasario 27 d. varžysis 7-8 klasės.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis