• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Netradicinis Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimas

Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos Lieplaukės skyriaus pradinukai ir priešmokyklinės mišrios grupės vaikai atsiliepė į Lietuvos respublikos prezidentės D. Grybauskaitės raginimą sutikti Vasario 16 – ąją ir Lietuvos valstybę gimtadienio proga pasveikinti netradiciškai. Artėjant mokinių atostogoms mokiniai savo Tėvynę Lietuvą sveikino vasario13- tą dieną.

Šią dieną vaikai į mokyklą rinkosi apsirengę Lietuvos trispalvę vėliavą atitinkančiomis spalvomis. Dienos veiklą pradėjo iškilmingai giedodami Lietuvos himną. Vėliau skambant M. Mikutavičiaus dainai „Aš tikrai myliu Lietuvą“ mokiniai ir mažieji darželinukai gamino Trispalvį helio balionų aitvarą, prie kurio prikabino savo laiškus ir piešinius. Trispalvį aitvarą su nuoširdžiausiais linkėjimais, skaičiuodami ir ties šešioliktu skaičiumi (16 d.) paleido į dangaus platybes, tikėdamiesi, kad aitvaras keliaudamas aplankys kitas valstybes, taip garsindamas mūsų šalį Lietuvą.

Palydėję Trispalvį aitvarą akimis, vaikai purškiamaisiais dažais ant sniego piešė netradicinio dydžio Lietuvos vėliavą. O su tėvelių pagalba pagamintais darbeliais ir piešiniais papuošė savo mažąją mokyklėlę.

Mokytojos Aušra Gumuliauskienė ir Sigita Račkauskienė

 

Lankytojų skaitiklis