• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Profesinis veiklinimas: mokiniai lankėsi Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje ir spaustuvėje Druka

Sausio 30 d. „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos 5a ir 7 b klasių mokiniai lankėsi Lietuvos aukštojoje jūreivystės kolegijoje, kurioje ruošiami laivavedžiai, laivų mechanikai, vadybininkai, finansininkai, vykdomi kursai jūrininkams. Mokiniai apžiūrėjo nuolat modernizuojamą mokymo bazę, įrengtus mokymo elektroninius treniruoklius laivavedžiams ir laivų mechanikams, 2011 m. įrengtą jūrų krovinių informacinių sistemų treniruoklį uosto ir laivybos vadybininkams.

Klasių auklėtojos Rasa Žutautienė ir Birutė Raibužienė pastebėjo, jog apsilankymas šioje mokykloje atveria naujas jūreivystės profesijų pažinimo galimybes. Mokyklos karjeros koordinatorė Dalia Krauzienė tokias mokinių išvykas vertina kaip patirtį, skatinančią peržiūrėti asmeninius karjeros planus, apgalvoti profesinės veiklos įvairovę.

Mokiniai pabuvojo ir Klaipėdos spaustuvėje „Druka“. Jie pamatė, kaip spausdinamos knygos, koks ilgas ir sudėtingas knygos kelias pas skaitytoją.

Mokiniai, susipažinę su darbine aplinka, žmonėmis, daugiau ar mažiau įsigilinę į atskiros profesijos privalumus, sunkumus ir perspektyvas, motyvuotai planuoja būsimą karjerą.

Karjeros koordinatorė Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis