• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Sporto ir sveikatingumo savaitė

Sausio mėnesio paskutinę savaitę mokykloje vyko jau tradicine tapusi sporto ir sveikatingumo savaitė. Pirmadienį buvo diena be pamokų. Rytas mokykloje prasidėjo atšvaitų tikrinimo akcija, kurią organizavo VSPS A. Fabijonavičiūtė. Vyko mokymai, kaip teisingai prisisegti atšvaitus.

Po to mokiniams buvo siūlomos įvairios veiklos, skatinančios aktyviai judėti, sportuoti ir pajusti geras emocijas. Visi mokiniai dalyvavo „Fitneso jėgos treniruotėje“, kurią vedė trečios klasės mokinio mama trenerė J. Stanevičienė. Po treniruotės pradinukai vaišinosi koše (projektas „Mūsų tikslas – laimingas vaikas“), kūrė plakatus apie atliekų rūšiavimą, dalyvavo estafetėse, gėrė sveikuolišką arbatą. 5-10 klasių mokiniai dalyvavo paskaitoje „Ar moki rūšiuoti?“, žiūrėjo filmą „Dėmesio – maistas“, žaidė krepšinį 3x3, varžėsi kitose sportinėse rungtyse.

Antradienį – penktadienį buvo organizuojami šaškių, tinklinio turnyrai, kvadrato varžybos. Kiekvieną rytą, prieš prasidedant pamokoms, pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojai buvo kviečiami į aktų salę pasimankštinti. Mankštą vedė vyresniųjų klasių mergaitės. Mokiniai apdovanoti mokyklos direktoriaus V. Vaitkaus padėkos raštais.

Būrelio „Bendraminčiai“ narės Erika Bumblauskaitė ir Goda Tamavičiūtė

 

Lankytojų skaitiklis