• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Biblioteka organizuoja akciją „Tapk knygnešiu, padovanok knygą, kurią perskaitei kitam.“

Knygos lavina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina geriausius troškimus, ugdo protą ir sušildo širdį. (V. M. Tekerėjus)

Visus, neabejingus knygos skaitymui, suprantančius žodžio galią, kurią atveria knyga, kviečiame prisijungti prie akcijos skirtos knygnešių dienai paminėti „Tapk knygnešiu, padovanok knygą, kurią perskaitei, kitam.“

Vasario, kovo mėnesį mokyklos bibliotekai galima padovanoti vertingą knygą, tinkančią skaityti mokyklinio amžiaus vaikams. Tai galėtų būti pripažinimo sulaukę kūriniai, žinynai ar enciklopedijos, iš kurių mokslo žinių semtųsi mūsų mažieji mokslininkai, arba naujausi populiariosios literatūros kūriniai – juk vaikai nori skaityti ir pačias naujausias knygas. Gerokai sumažėjus bibliotekų finansavimui, bibliotekų fondai vis mažiau papildomi naujomis knygomis. Akcijos tikslas – bibliotekų fondus papildyti tiek naujomis, tiek naudotomis knygomis. Taip pat, kadangi, artėja knygnešių diena (kovo 16 d.) Jūs galite tapti knygnešiu ir pradžiuginti kitus savo dovanotomis knygomis. Knygas nešti į mokyklos biblioteką.

Bibliotekos vedėja Aušra Vaičiulienė

 

Lankytojų skaitiklis