• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Atmintis gyva, nes liudija“

Mūsų mokykla pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“ dalyvauja jau aštuntą kartą. Šia akcija siekiama prisiminti prieš 24 metus vieningą Lietuvos piliečių siekį apginti atkurtos valstybės nepriklausomybę.

Tą rytą kabinetuose ant palangių buvo padedamos ir uždegamos žvakutės. Mokytojai su mokiniais kalbėjosi apie 1991 m. sausio 13-osios įvykius, prisiminė žuvusiuosius. Pradinių klasių mokiniai žiūrėjo kompiuterines pateiktis aktų salėje ir kūrė gražius žodelius apie Lietuvą, kuriuos klijavo ant savo klasės durų. O vyresniųjų klasių mokinius (8a, 8b, 8c, 9a, 10a kl.) „Piliečio žadintuvas“ pakvietė į aktų salę žiūrėti filmą „Laisvės pamoka”. Po filmo mokiniai užrašė plakatuose, kas jų manymu yra laisvė.

„Bendraminčių“ narės Irmina Lukošiutė, Agota Beresnevičiūtė, Martyna Petkutė

 

Lankytojų skaitiklis