• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Kalėdų senelio dovana

Artėjant šv. Kalėdoms mokyklą aplankė Kalėdų senelis ir įteikė nuostabią dovaną šauniausiems mokiniams. Kvietimą į Vilnių Vandens pramogų parką gavo puikiai besimokantys mokiniai, įvairių respublikinių ir rajoninių konkursų nugalėtojai, olimpiadų prizininkai, aktyvieji sportininkai bei 2013-2014 m. m nepraleidę nė vienos pamokos mokiniai.

Kelionė buvo labai įdomi. Gruodžio 12 d. nuo pat ankstyvo ryto 40 mūsų mokyklos aktyviųjų mokinių laukė autobuso „Alkos“ muziejaus aikštelėje. Nepaisant to, kad buvo labai ankstus rytas, visi buvo laimingi ir pasiruošę linksmybėms. Vilnių pasiekėme apie 12.00 val. Vandens pramogų parke mūsų laukė edukacinė programa, nuotaikingi kalneliai, „Kanojų upė“, „Delfinų jūra“, sūkurinės vonios ir kt. pramogos. Ši ekskursija buvo nuostabi ir laikas bėgte prabėgo!

Už puikiai suplanuotą ekskursiją nuoširdžiai dėkojame direktoriaus pavaduotojai Jadvygai Dapšienei ir mokyklos direktoriui Vytautui Vaitkui bei mus lydėjusiai soc. pedagogei Vaivai Dacienei ir mokytojai Dinarai Dacienei.

Deimantė Raudytė, 8c kl.


 

Lankytojų skaitiklis