• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Knygų Kalėdos 2014

Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ jau ketvirtą kartą keliauja per Lietuvą ir kviečia padovanoti naujų knygų šalies bibliotekoms. „Knyga įprasmina mūsų valstybės istoriją ir tradicijas, moko svarbiausių gyvenimo vertybių. Per šias „Knygų Kalėdas“ dovanokime lietuvių autorių knygas ir pasirūpinkime, kad jos pasiektų skaitytojus tolimiausiuose šalies kampeliuose“, – sakė Prezidentė.

Lapkričio 10 – sausio 6 dienomis akcijos knygų su 20 proc. nuolaida ieškokite knygynuose Vaga, Pegasas, Knygų namai ir Humanitas bei prekybos tinklo IKI parduotuvėse. Taip pat portaluose Knygos.lt, Knyguklubas.lt, Knygukatalogas.lt, Manoknyga.lt, Niekorimto.lt ir Patogupirkti.lt.

Prie šios akcijos prisideda ir mūsų mokykla. Mūsų mokyklos bibliotekai taip pat labai trūksta naujų grožinės literatūros kūrinių, knygų apie Lietuvos istoriją, enciklopedinių leidinių ir žinynų. Naujų knygų galite padovanoti atnešę jas tiesiogiai į mokyklos biblioteką, tada Jūsų dovanotą knygą skaitys „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos mokiniai.

Skaitykime, dovanokime, dalinkimės!

Bibliotekos vedėja Aušra Vaičiulienė

 

Lankytojų skaitiklis