• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pasaulinės AIDS dienos minėjimas

Siekiant inovatyviai paminėti Pasaulinę AIDS dieną, mūsų Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos bendruomenė gruodžio 1-ąją prisijungė prie Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) organizuojamo proto mūšio „AIDS: geriau žinoti!“. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, dalyvauti protmūšyje iš viso užsiregistravo daugiau kaip 500 organizacijų (ugdymo įstaigų, visuomeninių organizacijų, aukštųjų mokyklų ir kitų bendruomenių).

Šiame protų mūšyje kovėsi mūsų mokyklos 9-10 klasių mokiniai ir 2 mokytojai (L. Baltrukonienė, G. Vaitkaitis), kurie burtų keliu buvo suskirstyti į 4 komandas (raudonųjų, žaliųjų, baltųjų ir geltonųjų). Komandoms buvo pateikiami įvairūs klausimai apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo sukeliamą ligą, jos plitimo kelius, prevenciją, gydymą, mokslo pasiekimus ŽIV ir AIDS srityse. Kai kurie klausimai buvo itin sunkūs, tačiau komandos draugiškai pasitardamos surado teisingus atsakymus. Komandų darbą stebėjo ir vertino soc. pedagogės L. Kuzminskytė ir V. Dacienė, o protmūšį vedė VSPS A. Fabijonavičiūtė. Visos komandos pasirodė neblogai, bet geriausiai sekėsi „Raudonųjų komandai“, kuri teisingai atsakė net į 15 klausimų. Ši komanda buvo apdovanota saldžiuoju prizu.

VSPS A. Fabijonavičiūtė

 

Lankytojų skaitiklis