• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Aktyvaus jaunimo diskusija „Jaunimo veikla Telšiuose“

Lapkričio 15 dieną vyko jaunimo organizacijų susitikimas, kurį organizavo Telšių rajono mokinių parlamentas. Jo metu organizacijos pristatė savo veiklą, buvo aptartos jaunimo problemos, diskusijos metu buvo ieškoma būdų jas spręsti.

Renginyje dalyvavo: Telšių „Atžalyno" pagrindinė mokykla, Telšių Žemaitės gimnazija, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija, Telšių „Džiugo" gimnazija, Luokės gimnazija, „Raudonasis kryžius“, Telšių Vincento Borisevičiaus ateitininkų kuopa, jaunimo organizacija „Darbas", vaikų folkloro ansamblis „Čiučiuruks", teatro studija „Savi“ ir Lietuvos Skautija.

Mūsų mokyklą atstovavo ir mokinių veiklą pristatė Mokinių tarybos pirmininkas Tomas Martinkus, nariai Ieva Trilikauskaitė ir Dovydas Sušinskis. Telšių rajono mokinių parlamentas įteikė padėką mokyklai už dalyvavimą šiame renginyje.

„Bendraminčiai“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis