• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Dovanos eTwinning projekto nariams

Mūsų mokyklą pasiekė žinia, kad 2013 – 2014 mokslo metais vykdytam eTwinning projektui „Europe so many faces“ buvo suteiktas Europos eTwinning kokybės ženklelis. Jis tapo vienas iš geriausiai vykdytų projektų Lietuvoje. Tai labai nudžiugino projekto narius. Į mokyklą atkeliavo dovanos iš Lietuvos eTwinning nacionalinės agentūros: šeši komplektai galvos apdangalų, šalikų, pirštinių.

Dovanos buvo skiriamos penkiems mokiniams ir projekto vadovui. Žinia pasidalijome su mokyklos vadovais, pradinių klasių mokinių ir mokytojų bendruomene. Dovanos, aktyviausiems projekto dalyviams Mantui Šiauliui, Veronikai Giraitei, Elvinui Brasui, Emiliui Riepšai ir Karoliui Mickui buvo įteiktos, stebint pradinių klasių bendruomenei. Mokiniai nuoširdžiai džiaugėsi, kad mokykla buvo pastebėta ir įvertinta. Tai dar labiau nuteikia nuoširdžiam darbui. Su projekto veikla galite susipažinti:

http://new-twinspace.etwinning.net/web/p97073

Šiais mokslo metais yra vykdomas naujas projektas „Travelling around Europe! A trip in my town”. Projekto augimą galite stebėti:

http://twinspace.etwinning.net/266/home

Projekto vadovė mokytoja metodininkė Danutė Raudienė

 

Lankytojų skaitiklis