• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Sveiki dantukai – plati šypsena

„Atžalyno“ pagr. m-klos Lieplaukės skyriaus pradinių klasių mokiniams bei darželinukams visą savaitę (11.10-11.14) buvo vedamos ugdomosios veiklos apie tinkamą mitybą, burnos higieną, dantukų priežiūrą. Vaikai minė mįsles, klausėsi pasakos „Ėduoniukas ir Bakteriukas“, daug padirbėjo rengdami parodėlę „Dantukai". Darbeliams buvo panaudota įvairi technika ir medžiagos. Pertraukėlių metu visi skanavo arbatžolių arbatą.

Ketvirtadienį sveikatos priežiūros specialistė Asta Fabijonavičiūtė parodė filmuką apie dantukų priežiūrą, pamokė kaip taisyklingai valyti dantukus, buvo atnešusi dantukų maketą su demonstraciniu dideliu šepetuku. Prisiminėm, kokie maisto produktai kenkia dantims.

Taip pat apsilankėme Telšių rajono pirminės priežiūros centre pas burnos higienistę Nijolę Mitkevičienę, kuri paruošė švietėjišką paskaitą. Vaikai turėjo galimybę teorines žinias išbandyti praktiškai, susipažinti su odontologų instrumentais.

Šios žinios buvo labai naudingos. Vaikai daug sužinoję apie dantų priežiūrą, noriai valo ir skalauja dantukus  ir mokykloje, ir namuose.

Nuo pat mažumės formuodami teisingus dantų priežiūros įpročius, išsaugosime ne tik gražią šypseną, bet ir bendrą vaiko gyvenimo kokybę.

Dėkojame sveikatos priežiūros specialistei Astai už pagalbą.

Mokytoja Aušra Gumuliauskienė
Auklėtoja Sigita Račkauskienė

 

Lankytojų skaitiklis