• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Atžalyniečiai” - rajono mokinių kvadrato nugalėtojai

Lapkričio 11-14 d. vyko rajono mokinių kvadrato varžybos. Mūsų mokyklą atstovavo 4-tų klasių mokinių komanda, kuriai vadovavo pradinių klasių mokytojos Stanislava Norkuvienė ir Janė Jasevičienė. Mūsų mokyklos komandai teko kovoti su „Germanto“, Nevarėnų, „Ateities“ ir „Kranto“ mokyklų pradinukais. Kvadrato varžybos buvo įdomios, nes visos komandos buvo stiprios. Pirmą vietą laimėjo „Atžalyniečiai“, kurie susitiks kvadrato važybose su Palangos ir Kretingos komandomis.

Malonu ir džiugu, kad mūsų pradinukai laimėjo rajono mokinių (2004 m. g.ir j.) kvadrato varžybas. Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyrius komandos nugalėtojus apdovanojo Taure ir medaliais.

„Bendraminčiai“ narės Ignė ir Deimantė

 

Lankytojų skaitiklis