• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Kvietimas

Gerbiami bendruomenės nariai,

jau penkerius metus Lietuvos didžiųjų miestų šeimos sukūrė daugiau nei dvidešimt tūkstančių stebuklų. Išmoko savo rankomis padaryti šiltą mielą dovaną ir padovanoti ją iš širdies tiems, kam labiausiai trūksta.

Kviečiame Jus prisijungti prie spalvoto meduolio dienos projekto ir atvykti kartu spalvinti meduolio ir parašyti linkėjimą vaikui. Jūsų meduolis ir sveikinimas vėliau keliaus į Telšių vaikų globos namus.

Renginio data: 2014 m. lapkričio 29 dieną (šeštadienis).

Renginio vieta: Kavinė ,,Pitlius“, Respublikos g. 4, Telšiai
                         Kavinė ,,Džiugo namai“, Respublikos g. 49, Telšiai

Renginio laikas: 10.00-18.00 val.

Jus kviečiame atvykti Jums patogiu laiku, prašome informuoti apie Jums patogų laiką.

Renginio organizatorė Sonata Indriuškienė

Renginio ambasadorė Laima Jurytė-Zakarauskienė, tel.: 861122138

 

Lankytojų skaitiklis