• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Spalvų savaitė

Lapkričio 10-14 d. mūsų mokykloje vyko Spalvų savaitė, kurią organizavo Mokinių taryba. Tą savaitę mokykloje vyravo puiki, žaisminga nuotaika. Kiekvieną dieną reikėjo apsirengti vis kitos spalvos drabužiais. Į šį žaidimą ypač aktyviai įsijungė pradinių klasių mokiniai. Džiugu, kad neatsiliko ir mokytojai. Pirmadienį mokiniai ir mokytojai rengėsi raudona spalva, antradienį – žalia, trečiadienį – dryžuota bei taškuota (paminint tolerancijos dieną), ketvirtadienį – mėlyna, o penktadienį – geltona spalva. Kiekvieną dieną spalvos akcentas – nuotrauka lauke.

Penktadienį vyko baigiamasis renginys, kuriame direktoriaus padėkos raštais buvo apdovanotos spalvingiausios klasės ir pradinių klasių bei dalykų mokytojai.

„Bendraminčių“ būrelio narės Agota ir Irmina

 

Lankytojų skaitiklis