• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Atšvaitų tikrinimo akcija

Tamsėjantys rudens vakarai ir rytai vis labiau slepia pėsčiuosius sutemose, todėl vairuotojams darosi vis sunkiau juos pastebėti be atšvaitų. Siekiant, kad vaikai, mokytojai saugiai pasiektų mokyklą ir grįžtų į namus, lapkričio-vasario mėn. ugdymo įstaigose bus vykdoma masinė atšvaitų tikrinimo akcija – „Aš su atšvaitu saugus 2014“, kurią inicijavo Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Telšių apskrities VPK Viešosios tvarkos skyriaus prevencijos poskyriu. Visos ugdymo įstaigos bus tikrinamos 2 kartus.

Ši visuotinė akcija mūsų mokykloje pradėta vykdyti lapkričio 12 d. Akcijos metu policijos pareigūnas kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste, socialine pedagoge nuo pat ankstyvo ryto plušėjo prie mokyklos durų tikrindami kaip mokiniai ir mokytojai saugiai keliauja į mokyklą. Pareigingiausi buvo 1-5 klasių mokiniai. Iš visų tą dieną tikrintų mokinių ir mokytojų atšvaitų neturėjo 35 asmenys. Siekiant parodyti teigiamą pavyzdį, kad saugumas kelyje yra svarbiausias, kai kuriems mokiniams, mokytojams buvo padovanoti Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro nupirkti atšvaitai.

Saugumas kelyje tamsiu paros metu yra visuotinė problema, kurią turime spręsti mes patys, todėl raginame vyresnių klasių mokinius (ypač 7, 9, 10 klasių) įsigyti atšvaitus. Tikimės, kad būsime sąmoningi ir tikrindami antrą kartą galėsime džiaugtis, kad mokame saugoti vieni kitus kelyje.

VSPS A. Fabijonavičiūtė

 

Lankytojų skaitiklis