• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Paskaita „Ar žalingi įpročiai tavo draugai? (Tabakas)

Š. m. lapkričio 10 d. Telšių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro iniciatyva Telšių „Atžalyno“ pagrindinėje lankėsi Klaipėdos savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos narys, Klaipėdos narkotikų kontrolės komisijos narys, Nacionalinės tabako, alkoholio kontrolės koalicijos narys, Lietuvos blaivybės draugijos „Baltų ainiai" Klaipėdos padalinio pirmininkas A. Šiukšta, kuris skaitė paskaitą 8-10 klasių mokiniams tema „Ar žalingi įpročiai tavo draugai? (Tabakas)“.

Šios paskaitos tikslas ne tik paminėti artėjančią „Tarptautinę nerūkymo dieną“, bet ir padėti ugdymo įstaigose toliau kryptingai formuoti mokinių atsisakymo įgūdžius ir neigiamą požiūrį į tabako rūkymą bendruomenėje. Padėti formuoti aiškią, neigiamą nuostatą, kad rūkymas visai nemadingas, o kenksmingas ir brangus užsiėmimas, padėti paaugliams tapti aktyviu šios prevencijos puoselėtoju savo artimųjų rate.

Paskaitoje dalyvavo 131 mokinys, 5 mokytojai, soc. pedagogai, mokyklos administracijos atstovai.

VSPS A. Fabijonavičiūtė

 

Lankytojų skaitiklis