• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

eTwinning projektas „Daugialypis Europos veidas“

2013 – 2014 m. m. antrų – ketvirtų klasių mokiniai dalyvavo šiame projekte. Buvo dirbama su 35 mokyklomis iš įvairių šalių. Dirbant pagal bendrą planą šalys partnerės pristatė savo mokyklas, gyvenamąsias vietas, šalis. Buvo pateiktos penkios žymios vietos, penki tradiciniai valgiai ir kita. Visas projekto veiklas galite matyti šioje nuorodoje: http://new-twinspace.etwinning.net/web/p97073

Išleista projekto veiklos e-knyga. Galite susipažinti čia: http://en.calameo.com/read/003492693b4adc0fa1a76

Projektas ir jame dalyvavę aktyviausi mokiniai apdovanoti eTwinning projekto kokybės ženkleliu. Mokiniai apdovanoti projekto ,,Europe so many faces“ kokybės ženkleliu: Butikis Egidijus, Butikis Edvinas, Terasaitė Andželika, Jonas Zaveckis, Pocius Karolis, Plioplys Evaldas, Riepšas Emilis, Mickus Karolis, Giraitė Veronika, Brasas Elvinas, Mantas Šiaulys.

Projekto koordinatorė mokykloje Raudienė Danutė

 

Lankytojų skaitiklis