• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Piliečio žadintuvo“ krikštynos

2014 m. spalio 22 dienos popietė buvo įsimintina „Piliečio žadintuvo“ nariams. Tą dieną keturi būrelio nariai buvo pakrikštyti ir tapo visaverčiais nariais. Agota, Erika, Vilius, Deividas praėjo didelius patriotizmo išbandymus – paragavo tikrojo patrioto „duonos“, rado kelią užrištomis akimis į „patriotų chatą“, pademonstravo savo pilietinę drąsą „madų šou“, aistringai išsakė savo patriotinę meilę Tėvynei, kraštui, mokyklai, prieš mokyklos „konstituciją“ prisiekė ištikimybę, pasiaukojimą, besąlygišką paklusnumą „Piliečio žadintuvui“.

Priesaiką patvirtino senųjų narių kraujas ir mokyklos direktoriaus įteikti pažymėjimai. Renginyje dalyvavęs mokyklos direktorius vaišindamas ,,patriotizmo sėkla“ linkėjo „sėti“ patriotinius darbus į mokyklos „aruodą“.
Erika, Agota, Viliau, Deividai, sveikiname jus, tapusius mūsų būrelio nariais. Tikimės, kad tapsite tikrais mokyklos „žadintuvais“ ir kelsite visus naujiems darbams.

Piliečio žadintuvo būrelio vadovė Vytauta Nekrašienė

 

Lankytojų skaitiklis