• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Europos kalbų diena mokykloje

Šiais metais mūsų mokykloje tradiciškai paminėta Europos kalbų diena. Per integruotas dailės, rusų, vokiečių ir anglų kalbos pamokas moksleiviai piešė piešinius, kuriuose kūrybiškai perteikė savo požiūrį į skirtingas Europos kalbas ir kultūras. Jų darbai papuošė mokyklos skaityklą.

Lietuvių kalbos mokytojos ir jų mokiniai faktais bei skaičiais priminė gimtosios lietuvių kalbos išskirtinumą, vertingumą ir unikalumą. Dar XVIII amžiuje vokiečių filosofas E. Kantas sakė: „Lietuvių kalba labai svarbi, nes tai yra raktas nuo visų pasaulio paslapčių.“

Mokytojų kambaryje parodėlę surengė ir mokyklos metodinės tarybos nariai. Jų darbuose, atliktuose dekalkomanijos technika, vaizduojamos Europos valstybių sostinės.

Anglų kalbos mokytoja K. Bagužienė

 

Lankytojų skaitiklis