• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Turizmo diena Telšių „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje

Rugsėjo 27 d. švenčiama Pasaulinė turizmo diena. Pradinių klasių mokytojos turi gražią tradiciją organizuoti dieną be pamokų ir aplankyti bei susipažinti su žymesnėmis Telšių miesto ar rajono vietovėmis.

Ryte pradinukai aktų salėje žiūrėjo filmą apie Telšius, po to pasitikrino savo žinias viktorinoje „Ką žinai apie Telšius?“ bei pasidžiaugė mokinių piešinių paroda „Telšiai mūsų akimis“. 9-tą valandą kiekviena klasė išvyko pasirinktu maršrutu. Tądien pirmokai keliavo Masčio ežero pakrante, antrokai – ant Zakso kalno, 3b klasė – į Miškų ūkį. 3a klasė lankėsi Telšių rajono savivaldybėje pas merą V.Kleivą. 4b ir 4c aplankė Telšių miesto žymesnes vietas, o 4a klasė nukeliavo net iki Džiugo piliakalnio.

Šiemet švęsti Pasaulinę turizmo dieną prisijungė ir 5 – 10 klasės, kurios keliavo prie Germanto ežero. Kiekviena klasė paruošė prisistatymą turizmo tema bei dalyvavo įvairiose sportinėse rungtyse. Komandos apdovanotos mokyklos direktoriaus Vytauto Vaitkaus padėkomis.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis