• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Kelionė į Šiluvą

Rugsėjo 7-15 d. Šiluvoje vyko Šilinių atlaidai. Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidai šiame mažame miestelyje švenčiami daugiau nei 500 metų. Kasmet į atlaidus atvyksta gausus būrys maldininkų su įvairiomis intencijomis.
Mokyklos direktoriaus Vytauto Vaitkaus ir pavaduotojos Jadvygos Dapšienės iniciatyva šiemet Šiluvoje lankėsi grupė mokinių iš 7-8 klasių. Prasminga tai, kad kiekvienais metais surenkamos grupės iš kitų klasių ir sudaroma galimybė vis kitiems mokiniams pabuvoti šioje šventovėje. Mokiniai, lydimi savo vadovų, dalyvavo šv. Mišiose Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilikoje. Kiekvienas su savo prašymu meldėsi Apsireiškimo koplyčioje. Taip pat buvo galima aplankyti Šiluvos istorijos muziejų, pasivaikščioti po aikštę, kuri jungia baziliką su Apsireiškimo koplyčia. Mokiniai dėkingi mokyklos direktoriui ir pavaduotojai už šią prasmingą ir dvasingą kelionę į Šiluvą.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis