• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Rugsėjo 1-osios šventė

Rugsėjo pirmosios rytas pranašavo šiltą ir saulėtą rudens dieną. „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos mokinių būrys, mokytojai ir tėveliai bei kiti bendruomenės nariai gražiai rikiavosi mokyklos kiemelyje. Šventinį renginį vedė 10a klasės mokiniai Ieva Raibužytė ir Tomas Martinkus. Šventė buvo pradėta gražiais posmais ir sveikinimais. Patys mažiausi – pirmokėliai, įsikibę į dešimtokų delnus, – buvo pakviesti išeiti į kiemą, o vėliavnešiai – Deivydas Petreikis ir Vilius Miltinis – įnešti valstybinę ir mūsų mokyklos vėliavas.

Sugiedojus Tautinę giesmę ir iškėlus vėliavas sveikinimo žodį tarė ir Naujųjų mokslo metų pradžią paskelbė mokyklos direktorius Vytautas Vaitkus. Su gražia švente susirinkusiuosius sveikino ir kuo didžiausios sėkmės linkėjo Telšių šv. Antano Paduviečio katedros administratorius kanauninkas Domas Gatautas, Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas, Telšių rajono savivaldybės tarybos narė, Seimo nario V. Bukausko padėjėja Laima Jurytė – Zakarauskienė. Skambant vaikiškos dainelės melodijai eilėraštukus deklamavo pirmokėliai. O nuotaikingo mokyklos himno melodija mokinius ir jų mokytojus pakvietė į klases pirmajai pamokai.

10a klasės vadovė Ina Gedvilienė

 

Lankytojų skaitiklis