• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Saugi knygutės kelionė

Šią savaitę pradinių klasių mokiniai pavadino „Saugaus eismo savaitė“. Pirmadienį pradinukai žiūrėjo filmukus apie saugų eismą. Antradienį kartojosi kelių eismo taisyklės. Trečiadienį ir ketvirtadienį vaikai, prisimindami kelių eismo taisyklės, kūrė komiksų knygutės. Penktadienį pradinių klasių mokiniai buvo kviečiami į aktų salę, kur vyko renginys „Saugi knygutės kelionė“.

Būrelio „Naujienos kitaip“ nariai“ (vad. A. Vaičiulienė) suvaidino mini spektaklį apie knygutės ir Vytuko kelionę.

Po to vaikai buvo kviečiami atlikti užduočių. Iš gautų raidžių, visi susimąstę dėliojo kelio ženklo pavadinimą. Visų klasių atstovai tiksliai apibūdino savo sudėliotą kelio ženklą. Labai aktyviai vaikai dalyvavo „Blic“ konkurse. Mokiniai kūrybingai, išradingai, eiliuotai pristatė savo spalvingas komiksų knygutės. Pradinukams pasiruošti padėjo pradinių klasių mokytojos.

Renginio pabaigoje direktoriaus pavaduotoja J. Dapšienė, mokiniams palinkėjo gerai mokėti kelių eismo taisyklės ir daug skaityti. Direktoriaus pavaduotoja J. Dapšienė įteikė, daugiausiai skaitantiems mokiniams, padėkos raštus už nuoširdžią draugystę su knyga.

Atsisveikindamos renginio vedėjos (4a kl. mok. V. Steckytė ir G. Vasiliauskaitė) palinkėjo niekada nepamiršti knygų ir kelių eismo taisyklių.

Renginį organizavo 2a kl. mokytoja A. Bagužienė ir bibliotekos vedėja A. Vaičiulienė.

 

Lankytojų skaitiklis