• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

 Profesijų dienos VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centre

Š. m. balandžio 11 d. dešimtokai, kurie galbūt dar nėra tvirtai apsisprendę kur stoti, tačiau nori iš arti pamatyti netoli namų esančios profesinės mokyklos gyvenimą, susipažinti su būsimais mokytojais, apsilankyti mokymo bazės auditorijose, buvo pakviesti dalyvauti profesijų dienos renginyje.

Profesijų dienos renginiai yra puiki galimybė susipažinti su mokyklos aplinka, stebėti pamokas ir patiems aktyviai jose dalyvauti, rasti atsakymus į mokiniams ir jų mokytojams rūpimus klausimus.

Mokiniai susipažino su mokykloje vykdomomis profesinio mokymo programomis, karjeros galimybėmis, kurias pristatė buvę mokymo centro absolventai, projektais, aplankė profesijų kiemelius, dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose.

Įsitikino, kad pasirinkti mokslą VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centre http://telsiurpmc.lt/ verta.

 Projekto „Mukis“ koordinatorė Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis