• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

 Paukščiai – mažieji draugai

Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos Jaunųjų miško bičiulių būrelio nariai labai aktyviai įsijungė į fotografijų konkursą „Paukščiai – mažieji draugai“, skirtą profesoriaus Tado Ivanausko atminimui ir Paukščių dienos 90-mečiui paminėti.

Dalyvaudami akcijoje „Devyniasdešimt paukščių pavasarių“ būrelio nariai fotografavo mūsų „mažuosius draugus“, o gražiausias fotografijas išsiuntėme į Telšių miškų urėdiją, kuri ir paskatino dalyvauti šitoje akcijoje. Būrelio nariai kartu su klasės draugais, technologijų mokytojo padedami, jau sukalė 31 inkilą varnėnams ir zylutėms. Nuoširdžiai dėkojame Telšių miškų urėdijai už inkilams gaminti reikalingą medžiagą ir su nekantrumu laukiame kovo 18 dieną organizuojamos inkilų kėlimo šventės.

Ne veltui sakoma kad miškas lietuviui – antrieji namai. 2012 metais Lietuvos miškai buvo pripažinti geriausiai tvarkomais pasaulyje. Artėja pavasaris, todėl pats laikas pagalvoti ar užteks vien miškininkų pajėgų, kad išlaikytume gerą vardą?

Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos Jaunųjų miško bičiulių būrelio vadovė Virginija Svotienė

 

Lankytojų skaitiklis