• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Metų knygos rinkimai

Tradicija mūsų mokyklai tapo dalyvauti projekte „Metų knygos rinkimai“. Šio projekto tikslas – skatinti Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra, kelti mūsų visuomenėje skaitymo prestižą. Akcijos idėja – pristatyti geriausius praeitais metais išleistus lietuvių literatūros kūrinius trijose – vaikų, paauglių, suaugusiųjų ir poezijos – knygų kategorijose.

Labai džiaugėmės, kad mūsų iniciatyvą įvertino DNB bankas, kuris prisijungė prie šio projekto. Šis bankas mūsų mokyklai padovanojo šias knygas: K. Kasparavičiaus „Sapnų katytė“, N. Marčėnaitės „Lėlė“, R. Šerelytės „Krakatukai kosmose“, L. Liniausko „Suvyniota diena, arba kokio dydžio būna meilė“, V. Vėl „Kaip mes išgarsėjome“. Tai knygos, kurios pretenduoja tapti geriausia Metų knyga – vaikų kategorijoje.

Labai džiaugėmės turėdami galimybę skaityti naujai išleistus lietuvių autorių kūrinius. Mokiniai noriai skaito ir dalijasi mintimis bei įspūdžiais, kuriuos patyrė „keliaudami knygos puslapiais“.

Kviečiami visus bendruomenės narius balsuoti už labiausiai patikusią knygą elektroninių paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Balsuoti galima iki 2013 vasario 17 d.

Skaitymas lavina vaizduotę, kūrybingumą, sugebėjimą įsijausti į kito asmens emocijas, suprasti pasaulėjautą. Siekime, kad knygos skaitymas taptų būtinybe, maloniu procesu, teikiančiu džiaugsmą. 

Bibliotekos vedėja Aušra Vaičiulienė

 

Lankytojų skaitiklis