• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Projektas „SVEIKATIADA”: „Sveikatiados takas”

„Sveikatiados takas“ yra socialinės iniciatyvos projekto „Sveikatiada“ sudėtinė dalis, kuria siekiama formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą mokyklose. Patraukliomis moksleiviams priemonėmis t.y. netradicinėmis pamokomis ugdomas jų supratimas apie mitybą ir fizinį aktyvumą.

Lapkričio 30 d. mūsų mokykloje lankėsi ilgai laukta „Sveikatiados takas“ komanda, kuri 5b klasės mokiniams vedė netradicinę sveikos gyvensenos pamoką. 5b klasė labai gražiu, įdomiu prisistatymu pasveikino atvykusius svečius į Žemaitijos sostinę. Beveik 2,5 val. trukusioje netradicinėje pamokoje 5b moksleiviai „Lobių medžioklės“ principu, GPS prietaisais nustatę koordinates bei pagrindinius sustojimo taškus, ieškojo organizatorių paslėptų „lobių“ ir turėjo atsakyti į klausimus sveikatingumo tema. „Lobių medžioklės“ metodas buvo pasitelktas ne tik siekiant pagerinti moksleivių žinias apie sveiką gyvenseną, bet ir norint padėti jiems daugiau sužinoti apie save, skatinti komandinį darbą bei kūrybinį mąstymą. GPS technologijų naudojimas padėjo lengviau susikurti mokymosi aplinką už klasės ribų. Šias interaktyvias pamokas vedė profesionalus neformalaus ugdymo mokymų vadovas Kasparas Laureckis bei projekto „Sveikatiada“ koordinatoriai Sandra Navickaitė, Tadas Beržonskas.

Mūsų mokyklos 5b klasės mokiniai liko labai patenkinti ir nusprendė toliau aktyviai dalyvauti projekte „Sveikatiada“ ir dabar jame vykstančiame konkurse „Sveikuoliai – Šaunuoliai".

VSPS A. Fabijonavičiūtė

 

Lankytojų skaitiklis