• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Finansinio raštingumo olimpiada 2012

Finansinio raštingumo olimpiadoje šiais metais gali dalyvauti 5-9 klasės iš visų Lietuvos mokyklų. Olimpiada sudaryta iš trijų etapų, kuriuose klasės varžysis atlikdamos interaktyvias edukacines užduotis. Pirmų dviejų etapų metu klasės turės įveikti misijas – simuliuotas situacijas, atitinkančias realų gyvenimą, mokysis spręsti iškilusias problemas. Trečiajame etape bus pateikta speciali užduotis, kurios atlikimą vertins komisija. Pirmų trijų vietų nugalėtojai bus apdovanoti piniginiais prizais nuo 1000 iki 3000 litų.

Finansinio raštingumo olimpiadą 2012 moksleiviai ir mokytojai gali registruotis nuo spalio 8 d., pirmasis Olimpiados etapas prasidės spalio 15 d.

Finansinio raštingumo olimpiadą 2012 organizuoja „Danske“ bankas kartu su partneriais: Lietuvos banku, Lietuvos Respublikos finansų ministerija, Lietuvos švietimo ir mokslo ministerija bei Lietuvos edukologijos universtitetu.

Visą informaciją apie Olimpiadą galima rasti www.fro.lt

Apie finansinio raštingumo olimpiadą galima paskaityti:

http://www.delfi.lt/news/daily/education/moksleiviai-isbandys-jegas-finansinio-rastingumo-olimpiadoje.d?id=59725371#ixzz28t12z5kZ

Ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis