• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Projektas „Sveikatiada“: „Vaisių ir daržovių mitingas“

Šiais mokslo metais „Sveikatiados“ maratonas kaip ir pernai startavo gražiu, rudenišku renginiu „Vaisių ir daržovių mitingas“, kuriam neliko abejinga ir mūsų mokyklos bendruomenė. Mūsų „Atžalyno“ pagrindinė mokykla kartu su kitomis Lietuvos mokyklomis prisijungė prie paskelbto „Vaisių ir daržovių mitingo“

„Vaisių ir daržovių mitinge“ dalyvavo mūsų mokyklos 3 ir 5 klasių mokiniai, kurie spalio 4 d. per 4 pamoką padėdami mokytojų entuziastingai dalyvavo sportinėse estafetėse bei sprendė kryžiažodžius apie vaisius ir daržoves, jų poveikį žmogaus sveikatai. Visos komandos buvo ne tik greitos, bet ir labai išradingos, sumanios, daug žinančios apie rudens gėrybes.

Už labai aktyvų dalyvavimą visos komandos buvo apdovanotos simbolinėmis šiai dienai paminėti skirtomis gėrybėmis – obuoliais bei kramtomąja guma.

Džiugu, kad šis renginys sulaukė tiek daug mokinių pozityvių emocijų, todėl labai norėčiau padėkoti pradinių klasių mokytojoms bei kūno kultūros mokytojai L. Jankauskienei už pagalbą organizuojant tokią įdomią ir informatyvią pamoką.

„Sveikatiados" projekto kuratorė Asta Fabijonavičiūtė

 

Lankytojų skaitiklis