• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Tarptautinis TOC for education” kongresas

 

Rugsėjo 28 dieną Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos verslumo komanda, kuri vykdė projekto „Toc for education“ metodikos taikymas bendrojo lavinimo mokyklos bendruomenėms per netradicines ugdymo formas“ veiklas, vyko į tarptautinį kongresą Vilniuje. Kongresas buvo skirtas mokytojams, moksleiviams, moksleivių tėvams, švietimo sistemos dalyviams, nevyriausybinių organizacijų atstovams bei visiems besidominantiems efektyvaus mąstymo metodais ir įrankiais, jų integravimu į mokymo programas.

Viena geriausių TOC mąstymo procesų ekspertų pasaulyje Jelena Fedurko (Estija) pristatė naujausias knygas bei mokymo priemones. Po to vyko dviejų geriausių verslumo stovyklos projektų pristatymas. Profesorius Rimvydas Jasinavičius aptarė projekto rezultatus ir apdovanojo geriausiuosius. Kongresas baigėsi memorandumo pasirašymu.
Plačiau apie šį projektą, jo veiklas ir metodikos taikymą galima rasti internetiniame puslapyje: www.tocforedu.lt

Projekto koordinatorė Vaiva Dacienė
Ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis