• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Akcija „Būk saugus kelyje“

Šių metų rugsėjo 13 d. Telšių “Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje 1-4 klasių moksleivius aplankė Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio nepilnamečių reikalų grupės specialistės Neringa Novakova ir Roberta Triškutė. Šio apsilankymo tikslas buvo ne tik priminti vaikams saugaus elgesio gatvėje ir keliuose taisykles, bet ir suteikti daugiau naujų žinių apie saugų eismą, galimus pavojus, traumas, kad prasidėjus šiems naujiems mokslo metams vaikai žinotų kaip reikia elgtis ir išvengtų nelaimingų atsitikimų.

Susitikimo metu mokiniai kartu su policijos pareigūnėmis žiūrėjo Švietimo ir mokslo ministerijos bei Lietuvos policijos eismo priežiūros tarnybos sukurtus edukacinius filmukus „Saugos diržai ir jų būtinumas“, „Atšvaitai ir jų svarba eismo saugumui užtikrinti“, „ Dviratininkų šalmai“ ir kt. bei aptarė kokia grėsmė kyla gyvybei nesilaikant elementarių saugumo kelyje taisyklių. Siekiant paskatinti vaikus bei patikrinti kaip jie įsisavino naujas žinias buvo surengta klausimų viktorina, kurią inicijavo Telšių rajono visuomenės sveikatos biuro specialistė A. Fabijonavičiūtė. Jos metu aktyviausi vaikai bei patys mažiausi mokyklos bendruomenės nariai – pirmokai - buvo apdovanoti specialiais Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro bei VĮ Telšių regiono kelių įsteigtais atšvaitais, kad tamsiu paros metu bei esant blogoms oro sąlygoms jie būtų puikiai matomi bei saugūs. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 200 pradinių klasių mokinių, kurie džiaugėsi policijos pareigūnių jiems parodytu dėmesiu ir gautomis dovanėlėmis.

Šis apsilankymas mokykloje tapo puiki paskata visiems pradinių klasių mokiniams susirūpinti savo ir savo artimųjų saugumu bei kuo greičiau įsigyti atšvaitus.

VSPS A. Fabijonavičiūtė

 

Lankytojų skaitiklis