• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Projekto „„TOC for education" metodikos taikymas bendrojo lavinimo mokyklos bendruomenėms per netradicines ugdymo formas“ vasaros stovykla

Š. m. rugpjūčio 20–24 dienomis Anykščių rajone kaimo turizmo sodyboje „Karališkis“ buvo organizuojama respublikinė verslumo stovykla, kurioje dalyvavo ir mūsų mokyklos komanda, parengusi verslumo projektą “Dinozauras“. Komandą sudarė komandos kapitonė Jadvyga Martinkienė, ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė, tėvų atstovai Aušra Vaičiulienė, Loreta Jankauskienė bei mokiniai Vilius Jankauskis, Laurynas Gedrimas ir Tomas Martinkus.

Visi verslumo stovyklos dalyviai džiaugėsi galimybe pristatyti savo projektus, daugiau sužinoti apie projektų kūrimo subtilybes bei prasmingai praleisti paskutines vasaros dienas.

Projekto koordinatorė   Vaiva Dacienė

 

Lankytojų skaitiklis