• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas 2010 m. gruodžio 13 dieną (Kaune), gruodžio 16 dieną (Vilniuje) kviečia į Atvirų durų dienas.  ISM Atvirų durų dienose Jūs:

-       Susipažinsite su universitetu, studentų bendruomene bei pabendrausite su ISM darbuotojais,  studentais ir dėstytojais iš Lietuvos bei užsienio.

-       Gausite informacijos apie Jums rūpimas bakalauro studijų (ekonomikos, ekonomikos ir politikos, finansų ir apskaitos, verslo vadybos, tarptautinio verslo ir komunikacijos) programas.

-       Susipažinsite su tarptautinėmis galimybėmis universitete bei studentams sudaromomis  galimybėmis dalyvauti studentų mainų programose, tobulintis pripažintuose užsienio universitetuose.

-       Susitiksite su ISM Karjeros centro atstovais, padedančiais studentams sėkmingai planuoti savo karjerą, su situacija darbo rinkoje bei ISM studentų įsidarbinimo rodikliais.

-       Sužinosite studijų finansavimo galimybes, paskolų gavimo sąlygas.

Registracija į ISM Atvirų durų dienas: http://www.ism.lt/ismdiena

Papildoma informacija prisegtame faile bei http://www.ism.lt/index.php/bakalauro_studijos/desinysis_meniu/renginiai/ism_atviru_duru_dienos_pasirink/89307

Norime priminti ir dar kartą pakviesti į vyksiantį  ISM Vadybos ir ekonomikos universitete 2010 m. gruodžio 8 dieną (Kaune), gruodžio 10 dieną (Vilniuje) ISM praktinių darbų renginį „PASIONARAI“ – AISTRA. Daugiau informacijos  www.ism.lt

Iki malonių susitikimų ISM renginiuose!

 

Lankytojų skaitiklis